V ulici U Stadionu probíhá oprava chodníku, část ulice je jednosměrná

(Aktualizováno před )

V úterý 19. června začala v ulici U Stadiónu rekonstrukce části chodníku, která si vyžádá zjednosměrnění provozu ve směru od Havlíčkovy ulice. Obousměrný provoz tady bude umožněn pouze ve dnech konání Rally Bohemia, tedy od 28. června do 1. července, jinak zde omezení potrvá do 2. července. Toto dopravní omezení se dotkne především cestujících MHD, neboť uzavře zastávky Městský stadion ve směru od třídy Václava Klementa a pro některé linky budou vynechané zastávky U Hřiště ve směru od ulice U stadionu.

Omezení platí pro linky MHD: 20, 31, 42, 50, 60, 70 a 73. U linek 20, 31, 50 a 60 bude zastávka Městský stadion nahrazena zastávkou dočasnou, která bude umístěna ke stávající zastávce U Hřiště, a to ve směru ulice Jana Palacha. Objízdná trasa: ze zastávky Poliklinika – U Stadionu ulicí Havlíčkova, přes dočasnou zastávku, dále po ulici Jana Palacha a třídou Václava Klementa k zastávce Václava Klementa. Pozor, linka 60 má začínající zastávku DOČASNOU a v některých případech také linka 20!

Pro linky MHD 42, 70 a 73 platí vynechání zastávek U Hřiště a Městský stadion. Objízdná trasa: od zastávky Havlíčkova, Foky budou linky svedeny přímo ulicí Jana Palacha na třídu Václava Klementa do zastávky Václava Klementa.

V červenci by pak měla na opravu chodníku navázat kompletní rekonstrukce povrchu této části ulice U Stadiónu, která si vyžádá i několikadenní uzavírku křižovatky s Havlíčkovou ulicí.

Převzato ODTUD

Diskuze

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz