V Uherském Brodě mají novou enviromentálně zaměřenou hru

Město Uherský Brod připravilo pro své obyvatele environmentálně zaměřenou hru s názvem Muší zhouba. Trasa je dlouhá 3 km a má 6 zastavení.

Kvůli To-tově chybě zamoří v roce 2184 střed Evropy mračna nezničitelných much. Hráč to musí napravit. Trasa vede za městem po loukách lemujících přírodní koryto říčky Nivničky. Hra je vhodná pro děti.

Stáhněte si zdarma aplikaci Skryté příběhy do chytrého telefonu s OS Android nebo iOS a vydejte se ven za dobrodružstvím.

Prvním krok, který musíte udělat, je zaregistrovat se do hry, čímž si vytvoříte účet pro svůj tým (rodinu, partu). Pak už stačí si vybrat místo, kam vyrazíte. Trasy jsou v aplikaci seřazeny tak, abyste na prvních místech viděli vždy ty nejbližší. Kompletní herní instrukce i s mapou dané trasy si můžete stáhnout doma na wifi do mobilu, a tak následně už nepotřebujete datové připojení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak