V Uherském Brodě mají novou enviromentálně zaměřenou hru

Město Uherský Brod připravilo pro své obyvatele environmentálně zaměřenou hru s názvem Muší zhouba. Trasa je dlouhá 3 km a má 6 zastavení.

Kvůli To-tově chybě zamoří v roce 2184 střed Evropy mračna nezničitelných much. Hráč to musí napravit. Trasa vede za městem po loukách lemujících přírodní koryto říčky Nivničky. Hra je vhodná pro děti.

Stáhněte si zdarma aplikaci Skryté příběhy do chytrého telefonu s OS Android nebo iOS a vydejte se ven za dobrodružstvím.

Prvním krok, který musíte udělat, je zaregistrovat se do hry, čímž si vytvoříte účet pro svůj tým (rodinu, partu). Pak už stačí si vybrat místo, kam vyrazíte. Trasy jsou v aplikaci seřazeny tak, abyste na prvních místech viděli vždy ty nejbližší. Kompletní herní instrukce i s mapou dané trasy si můžete stáhnout doma na wifi do mobilu, a tak následně už nepotřebujete datové připojení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient