V Turnově mají dva nové kontejnery na textil

Na konci května zakoupilo Město Turnov pro účely nově vzniklého Dobrovolnického centra ADRA dva kontejnery na starý textil. Kontejnery jsou umístěny u BILLY a u čerpací stanice Kontakt na Průmyslové ulici. Tyto nové kontejnery slouží občanům, kteří do nich mohou odkládat kvalitní oblečení. To bude následně nabídnuto k prodeji v Charitativním obchůdku ADRA na Nádražní ulici.
Všechny získané finance z prodeje zboží jsou věnovány na dobrovolnické programy seniorů v Turnově a okolí. Prostřednictvím kontejnerů se humanitární organizace ADRA snaží být blíž občanům, kteří zachovalé věci mohou darovat v blízkosti svého bydliště. Občané stále mohou využít možnosti přinést oblečení či jiný textil, obuv, hračky, knihy a domácí potřeby přímo do Charitativního obchůdku ADRA na Nádražní ulici.

Zástupce Dobrovolnického centra Turnov a vedoucí Charitativního obchůdku Milena Čančíková k tomu dodává: „Velmi si vážíme spolupráce ze strany Města Turnov i ze strany občanů, kteří darováním kvalitního oblečení nebo jeho nákupem, společně s námi pomáhají.“

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz