V turistickém centru ve Frýdku spustili službu Ticketstream

Turistické informační centrum Frýdek-Místek v těchto dnech spustilo prodej vstupenek přes další prodejní síť, a to konkrétně Ticketstream. Ticketstream je největší profesionální distribuční systém vstupenek na kulturní, sportovní a další veřejné akce, ve střední a východní Evropě.

Návštěvníci Turistického informačního centra Frýdek-Místek (dále jen TIC) si tak mohou vybrat ze široké nabídky vstupenek, které tato prodejní síť nabízí. Kromě spousty divadelních, hudebních a jiných představení, si přes tuto síť mohou zakoupit vstupenky do hudebního klubu Stoun ve Frýdku a také na hudební festival Beats for Love, které žádný jiný prodejní systém nenabízí.

„Z provozu víme, že poptávka po vstupenkách na kulturní a sportovní akce u nás v TIC neustále roste. Z šetření mezi návštěvníky TIC vyplynul požadavek doplnit Ticketstream a my jsme chtěli našim návštěvníkům vyhovět. Už jen proto, abychom nemuseli návštěvníka posílat do jiných prodejen, rozhodli jsme se k síti Ticketpro, Ticketportal, Colosseum Ticket a dalším přidat i tento prodejní systém,“ vysvětluje rozšíření nabídky služeb ředitelka Turistického informačního centra Frýdek-Místek Monika Konvičná.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.