V Trutnově se střetlo auto s cyklistou, policie hledá řidiče

V neděli chvíli po 18. hodině došlo na Pražské ulici v Trutnově ke střetu jízdního kola s dosud neznámým vozidlem. Podle zjištěných skutečností měl cyklista předjíždět automobil zprava, přičemž zřejmě nedbal zvýšené opatrnosti a narazil do jeho zadní části. Cyklista po nárazu spadl na vozovku a utrpěl lehké zranění. Do péče si jej převzali přivolaní záchranáři a po ošetření v Oblastní nemocnici v Trutnově byl propuštěn do domácího léčení. Dechové zkoušce i lékařskému vyšetření na zjištění alkoholu se však policistům odmítl podrobit. Řidič vozidla po střetu pokračoval dále v jízdě směrem do centra a z místa dopravní nehody odjel.

Další okolnosti události a míra zavinění je nyní předmětem dalšího šetření trutnovských dopravních policistů.

V této souvislosti žádají dopravní policisté případné svědky, aby se obrátili buď osobně na služebnu Dopravního inspektorátu v Trutnově, nebo kontaktovali telefonní číslo 974539250 či bezplatnou linku 158. Děkujeme. Rovněž touto cestou vyzývají k přihlášení řidiče neznámého vozidla.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.