V Tišnově se otevírá veřejná lukostřelnice

V neděli 7. října 2018 u letního kina v Tišnově – zahájení a první výstřel v 13:00 hod., k dispozici vám budeme do 16:00 hod. Můžete se těšit i na doprovodný program se skákacím hradem a malováním terčů. Určeno pro celo rodinu – vstupné dobrovolné.

Přijďte si vyzkoušet 3D lukostřelbu !

Lukostřelnice bude veřejně přístupná každému zájemci o lukostřelbu. Střelba na spodní části do slaměné stěny je za doporučený příspěvek 10 – 20 Kč za vstup. K atraktivnějšímu okruhu s deseti 3D terči v přilehlých roklinkách budou ceny a podrobnější informace vystaveny na lukostřelnici i na webu odyssea.tisnov.cz. Každý čtvrtek bude pravidelně k dispozici i půjčovna vybavení a dohled u střelby. Je možné si domluvit individuální program ať už pro rodinu, partu kamarádů nebo školní třídu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.