V teplické nemocnici nainstalovali nový komunikační systém

Nový komunikační systém instalovala Krajská zdravotní, a. s., v Nemocnici Teplice, o. z. Zařízení umožňuje spojení mezi hlavní ústřednou, pacienty, lékaři a ostatními propoje­nými hlavními terminály po strukturované kabeláži s využitím nejmodernější technologie umožňující zobrazení informací na displeji přístroje. Instalace systému se uskutečnila na kožním oddě­lení, na stanicích 1 a 2 chirurgického oddělení, na gynekologicko-porodnickém oddělení a urologii.

„Nový komunikační systém sestra – pacient posouvá kvalitu kontaktu mezi zdravotnickým personálem samotným, ale také s hospitalizovanými, opět o kus dál. Zprovoznění systému nám umožňuje mnohem efektivnější komunikaci, což může být v závažnějších situacích rozhodujícím faktorem. Jsem velmi rád, že se právě tuto investiční akci podařilo v teplické nemocnici Krajské zdravotní realizovat a že společnost na ni uvolnila finanční prostředky,“ řekl Ing. Petr Fiala, generální ředitel Krajské zdravotní, a. s.

Předmětem veřejné zakázky, kterou odborná firma dokončila 30. března letošního roku, byla dodávka, montáž a zprovoznění komunikačních systémů sest­ra – pacient a s tím související stavební práce v teplické ne­mocnici. Cena zakázky byla 2 359 687,46 Kč včetně DPH.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient