V Sušici se srazila dvě vozidla, škoda je 80 000 korun

V neděli 7. října 2018 okolo 9.55 hodin jel šestadvacetiletý muž ze Kdyně s vozidlem značky Škoda Fabia po místní jednosměrné komunikaci směrem k ulici T.G.Masaryka. Na křižovatce nedal přednost v jízdě vozidlu značky Dacia Logan, se kterým jel řidič po hlavní komunikaci a došlo ke střetu vozidel.

Následně vozidlo Dacia narazilo levou přední částí do levého boku vozidla Škoda, které se po střetu převrátilo na levý bok.

Při dopravní nehodě došlo ke zranění spolujedoucích z obou vozidel a ženy byly převezeny do zdravotnických zařízení k ošetření.

Odhadnutá hmotná škoda činí 80 tisíc korun.

Dechové zkoušky byly u obou řidičů s negativními výsledky.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.