Search
Close this search box.

V sobotu se uskutečnil charitativní běh v Polance

V sobotu 21. dubna se uskutečnil v Polance nad Odrou druhý ročník Polanského charitativního běhu, běhu pro všechny věkové kategorie. Akce se účastnili i zaměstnanci naší nemocnice, v nejvyšším počtu z Dětského lékařství a hlavně sestřičky z novorozeneckých oddělení.

Běželo se v kategoriích jak pro děti, tak pro dospělé. Celkem se na start postavilo kolem 600 závodníků. Běh na 2700 metrů odstartovala paní primářka MUDr. Nogolová, následně předala i ceny vítězům v různých kategoriích a obdržela šek pro neonatologii jako výtěžek z charitativního běhu v hodnotě 15 000 Kč.

Dětské lékařství si na akci nechalo vyrobit červená trička s logem motýlka, který je vytvořený z otisků nožiček našich miminek, které vytvořila sestřička Lenka Zmrzlíková. Stejné logo je na odznacích, které dostali zaměstnanci za účast v běhu od vrchní sestry. 10kilometrovou trať běžely sestřičky Kateřina Turčeková (která nás reprezentovala už v minulém roce) a Kateřina Adamíčková. Obě se umístily na předních místech. Paní primářka MUDr. Nogolová absolvovala závod na 2700 metrů i s celou svojí rodinou.

Sestřičky a lékaři z neonatologie, kteří se běhu neúčastnili, podpořili akci v „našich barvách a tričkách“ v den závodu na oddělení.

Chtěla bych poděkovat všem zaměstnancům a jejich rodinám, kteří se této akce účastnili a se ctí reprezentovali Městskou nemocnici a dětské oddělení. Samozřejmě naše obrovské dík patří nadaci Nedoklubko s úžasnou paní Kamilou Juřičkovou i celému kolektivu pořadatelů, kteří jí pomohli zorganizovat tak příjemnou a pohodovou akci. Všichni se už teď těšíme na 3. ročník a věřím, že mnohé z nás to motivovalo k běžeckému tréninku a přípravě na příští rok. Doufáme, že rozšíříme řady závodících zaměstnanců i o jiná oddělení MNO.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient