Search
Close this search box.

V Soběslavi se střetl cyklista s náklaďákem, zasahoval i vrtulník

V úterý krátce před půl jedenáctou hodinou dopolední došlo na jihozápadním okraji Soběslavi, konkrétně na křižovatce ulice Bechyňské a ulice K Čerazi, k vážné dopravní nehodě. Na místě zasahovaly všechny složky IZS.

Dle prvotního šetření se zde cyklista (76), přijíždějící po vedlejší komunikaci ve směru od obce Čeraz, střetl s nákladním automobilem Volvo, který projížděl po hlavní komunikaci ve směru od obce Vesce na Soběslav. Následkem střetu cyklista utrpěl vážná poranění a po ošetření na místě byl letecky transportován na traumacentrum do českobudějovické nemocnice.

Přesný průběh a další okolnosti nehody jsou předmětem dalšího šetření táborských dopravních policistů. Zkouška na alkohol u řidiče nákladního vozu proběhla s negativním výsledkem. U cyklisty bylo vyšetření vyžádáno prostřednictvím nemocnice.

K objektivnímu posouzení všech dalších skutečností nehody žádá policie svědky této události a rovněž tak každého, kdo by mohl k předcházející jízdě cyklisty (76) na starším typu kola, stejně jako řidiče Volva červené barvy s bílou plachtou s nápisy na návěsu, poskytnou další poznatky, aby své informace předal táborským dopravním policistům na jejich služebně v budově územního odboru PČR na Soběslavské ulici číslo 2763 v Táboře či telefonních linkách 974 238 250 nebo 974 238 111.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient