Search
Close this search box.

V Sezimově Ústí zřídili dočasné parkoviště pro majitele parkovacích karet

V souvislosti s rekonstrukcí ulice Švermova a tedy znemožněním parkování podél této místní komunikace se objevila dočasná potřeba většího počtu parkovacích míst pro potřeby obyvatel této ulice.

Proto bude od 24.10.2018 zřízeno dočasné vyhrazené parkovací stání v ulici 1.máje pro cca 40 vozidel. Vyhrazená parkovací místa budou moci obsazovat majitelé speciálně pro tento účel vydaných parkovacích karet.

Z důvodu omezeného počtu míst i v této lokalitě bude počet parkovacích karet omezen a sice tak, že na jednu kartu bude mít nárok pouze jedna osoba (trvale hlášená) za každé číslo popisné z ulice Švermova a 1.máje.

Parkovací karty si občané mohou vyzvednout od pondělí 22.10.2018 v prostorách infocentra.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient