V safari parku ve Dvoře Králové uspořádají vánoční dílny

O víkendu 1. a 2. prosince uspořádá dvorský safari park Vánoční dílny přímo v areálu zahrady. Kromě nákupu dárků pod stromeček budou mít návštěvníci možnost více se zapojit do jejich samotné tvorby nebo se zúčastnit doprovodného programu. Pro dospělé návštěvníky bude navíc platit zvýhodněné vstupné.
Zdarma nebo za malý poplatek bude možné vyzkoušet si výrobu šperků, korálkových dekorací, malování voskem nebo foukání skleněných ozdob. Chybět nebudou ukázky tradičních českých řemesel nebo nabídka suvenýrů a ozdob z Afriky.

Program dílen bude doplněn vystoupením dravců, vyprávěním afrických pohádek nebo bubenickým workshopem. V sobotu navíc proběhne přednáška na téma Jak obohatit život zvířat chovaných v lidské péči. Povídání o správných technikách enrichmentu pro zvířata se ujme zooložka dvorského safari parku Gabriela Linhart mající na starosti šelmy a primáty. V rámci této akce si budou moct návštěvníci vyrobit přírodní hračky pro své domácí mazlíčky a odnést si je zdarma domů.

Vánoční dílny proběhnou v sobotu a v neděli od 9 do 17 hodin a vstupné do zahrady bude pro dospělé sníženo na cenu dětské vstupenky, tedy 90 Kč. Na Vánoční dílny naváže o dva týdny později tradiční Vánoční zoo.

Více o programu na: https://safaripark.cz/cz/naplanuj-si-navstevu/plan-akci/vanocni-dilny-v-zoo nebo na https://www.facebook.com/events/1909292055850597/

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.