Search
Close this search box.

V safari parku ve Dvoře Králové uspořádají vánoční dílny

O víkendu 1. a 2. prosince uspořádá dvorský safari park Vánoční dílny přímo v areálu zahrady. Kromě nákupu dárků pod stromeček budou mít návštěvníci možnost více se zapojit do jejich samotné tvorby nebo se zúčastnit doprovodného programu. Pro dospělé návštěvníky bude navíc platit zvýhodněné vstupné.
Zdarma nebo za malý poplatek bude možné vyzkoušet si výrobu šperků, korálkových dekorací, malování voskem nebo foukání skleněných ozdob. Chybět nebudou ukázky tradičních českých řemesel nebo nabídka suvenýrů a ozdob z Afriky.

Program dílen bude doplněn vystoupením dravců, vyprávěním afrických pohádek nebo bubenickým workshopem. V sobotu navíc proběhne přednáška na téma Jak obohatit život zvířat chovaných v lidské péči. Povídání o správných technikách enrichmentu pro zvířata se ujme zooložka dvorského safari parku Gabriela Linhart mající na starosti šelmy a primáty. V rámci této akce si budou moct návštěvníci vyrobit přírodní hračky pro své domácí mazlíčky a odnést si je zdarma domů.

Vánoční dílny proběhnou v sobotu a v neděli od 9 do 17 hodin a vstupné do zahrady bude pro dospělé sníženo na cenu dětské vstupenky, tedy 90 Kč. Na Vánoční dílny naváže o dva týdny později tradiční Vánoční zoo.

Více o programu na: https://safaripark.cz/cz/naplanuj-si-navstevu/plan-akci/vanocni-dilny-v-zoo nebo na https://www.facebook.com/events/1909292055850597/

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient