V rychlém vyřízení úvěru pomůže internet

Bankovní i nebankovní poskytovatelé nabízejí celou řadu finančních produktů, mezi kterými si můžete zvolit ten pravý. A to i v případě, že je vaše bonita nízká. 

Doby, kdy bylo nutné čekat na schválení úvěru dlouhé měsíce, jsou už dávno minulostí. Na tomto faktu mají zásluhu především moderní technologie. Díky internetu je vše daleko rychlejší a flexibilnější. Některé finanční produkty mají přímo ve svém označení zakomponovánu rychlost a téměř okamžité vyřízení. 

Nebankovní půjčka, kterou je rychlá půjčka, je vyřízena během několika okamžiků a žadatel má na účtu k dispozici peníze téměř ihned. 

Tento způsob volí především lidé, kteří se ocitli v náhlé finanční krizi a potřebují rychlé řešení – i tak ale doporučujeme věnovat pár minut srovnání třeba na srovnávači Lundea

Tyto druhy půjček patří mezi krátkodobé. Vyznačují se i tím, že je díky nim možné získat pouze omezené množství finančních prostředků. Většinou v řádu několika set nebo tisíc korun. 

Výhodné je vzít si úvěr u své banky

Pokud si potřebujete zapůjčit větší finanční částku a vaše bonita je v pořádku, pak je výhodné využít některou banku, která nabízí klasické hypotéky. Pokud nevíte, pro kterou se rozhodnout, pak využijte webový nástroj hypoteční kalkulačka. Ta vám prozradí veškeré potřebné podrobnosti. 

  • Výhodné je využít banku, u které máte běžný účet. 
  • Banka má o vás informace a jednání nebude zbytečně prodlužováno. K těmto informacím patří především výše vašich příjmů. 

Jedním z hlavních kritérií při schvalování úvěru, je klientova bonita. Ta může být rapidně snížena tím, že má žadatel záznam v registru dlužníků. Pokud banka vaši žádost o poskytnutí úvěru neschválí, pak je možné využít nebankovní sektor, kde je k dispozici nebankovní půjčka v mnoha podobách. 

Jedním z produktů, který je velice oblíben, je například půjčka se zástavou. Tato půjčka se vyznačuje především tím, že není nutné přibírat třetí osobu jako ručitele. Vhodná nemovitost je dostatečnou zárukou pro věřitele. Podmínkou ale je, že tato nemovitost musí být na území České republiky.

Foto: Lundea

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.