V rámci týdne pěstounství se bude besedovat i v Kladně

Chtěli byste být pěstounem, ale nevíte, co vše to obnáší? V druhém zářijovém týdnu máte možnost pokládat otázky těm nejpovolanějším. Přijďte si povídat s odborníky na téma, jak se stát pěstounem a jak je pro děti důležité zázemí rodiny. V Kladně otevřeme veřejnosti dveře na oddělení sociálně právní ochrany dětí ve středu 12. září od 9 do 17. Ve stejný den můžete od 9 do 16 navštívit i Středisko ROSA, z. s. v Římské ulici 2846 v Kladně Rozdělově.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.