V prvním koši předvedli Orlové opět skvělou hru

Další turnaj odehráli Orlové – elévové v prvním koši a navázali na více než dobrou hru z předešlých turnajů. Dle rozlosování je nečekal slabší soupeř. První zápas proti Sparta RED byl v podání Orlů ospalý.Vypadali unaveně, jakoby šli den před turnajem pozdě spát. Kluci byli všude o krok pozdě, chvílemi vůbec nevěděli, jak mají řešit základní herní situace, prostě byli všude a nikde. Prohra 10:1 tomu odpovídala.

K dalšímu utkání nastoupili proti soupeři z Mladé Boleslavi – červení. Proti tomuto soupeři se dal uhrát solidní výsledek a při troše štěstí i zvítězit. Chlapci byli jako vyměnění, skvěle napadali soupeřovu rozehrávku a svědomitě si plnili taktické povinnosti. Svým pohybem dělali soupeři opravdu velké problémy. Každý odevzdal na hřišti maximum. Orlíci měli mnohem více šancí než soupeř, dokonce nastřelili 3x tyčku. Na konci utkání se ale projevila zkušenost soupeře a prohráli s takovými hráči jaké má Mladá Boleslav 7:5

V posledním klání o sestup z prvního koše čekal Orlíky Falcon Black. S tímto soupeřem se utkali tuto sezónu nejméně 4x a dobře si uvědomovali kvality a zkušenosti našeho soupeře. Orlové hráli opět velmi dobře, hýřili pohybem a chutí zvítězit. Soupeř byl zaskočen jejich nástupem do utkání, postupem času se ale hra začala vyrovnávat. Soupeř potrestal jejich ojedinělé chyby a opět zvítězil tentokrát 9:6.

Sestava, Branky a nahrávky:

Denis Vaigát (5+2), Ondra Lokaj (3+3), Štěpán Blahník (1+2), Jaroslav Paďouk (0+2), Jiří Švejnoha (3+1), Jan Dušek (0+1), Jakub Šlais (0+1), Jaroslav Načeradský (brankář).

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.