V prvním koši předvedli Orlové opět skvělou hru

Další turnaj odehráli Orlové – elévové v prvním koši a navázali na více než dobrou hru z předešlých turnajů. Dle rozlosování je nečekal slabší soupeř. První zápas proti Sparta RED byl v podání Orlů ospalý.Vypadali unaveně, jakoby šli den před turnajem pozdě spát. Kluci byli všude o krok pozdě, chvílemi vůbec nevěděli, jak mají řešit základní herní situace, prostě byli všude a nikde. Prohra 10:1 tomu odpovídala.

K dalšímu utkání nastoupili proti soupeři z Mladé Boleslavi – červení. Proti tomuto soupeři se dal uhrát solidní výsledek a při troše štěstí i zvítězit. Chlapci byli jako vyměnění, skvěle napadali soupeřovu rozehrávku a svědomitě si plnili taktické povinnosti. Svým pohybem dělali soupeři opravdu velké problémy. Každý odevzdal na hřišti maximum. Orlíci měli mnohem více šancí než soupeř, dokonce nastřelili 3x tyčku. Na konci utkání se ale projevila zkušenost soupeře a prohráli s takovými hráči jaké má Mladá Boleslav 7:5

V posledním klání o sestup z prvního koše čekal Orlíky Falcon Black. S tímto soupeřem se utkali tuto sezónu nejméně 4x a dobře si uvědomovali kvality a zkušenosti našeho soupeře. Orlové hráli opět velmi dobře, hýřili pohybem a chutí zvítězit. Soupeř byl zaskočen jejich nástupem do utkání, postupem času se ale hra začala vyrovnávat. Soupeř potrestal jejich ojedinělé chyby a opět zvítězil tentokrát 9:6.

Sestava, Branky a nahrávky:

Denis Vaigát (5+2), Ondra Lokaj (3+3), Štěpán Blahník (1+2), Jaroslav Paďouk (0+2), Jiří Švejnoha (3+1), Jan Dušek (0+1), Jakub Šlais (0+1), Jaroslav Načeradský (brankář).

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient