Search
Close this search box.

V prvním jarním zápase prohráli lounští fotbalisté 0:1

K prvnímu jarnímu mistrovskému utkání na domácím hřišti, nastoupili hráči FK SEKO Louny proti SK Úvaly. První poločas žádnou větší šanci na jedné či druhé straně nepřinesl. Hra se převážně odvíjela mezi šestnáctkami, částečně zajímavé situace přinášely jen zahrávané rohové kopy. Skóre se měnilo v 50´ minutě, kdy po rychlé akci se dostali do vedení hosté ze své jediné šance v utkání. Domácí se mohli dočkat vyrovnání v 78´ minutě, ale ve své stoprocentní šanci selhali a proto že se neujaly ani dvě následné dorážky, skončilo utkání výhrou hostí.

Hodnocení trenéra:
Dnes jsme odehráli nejslabší utkání. Soupeř byl k poražení, ale směrem dopředu jsme byli málo agresivní, špatně reagovali a nepohybovali se. Těch změn v sestavě bylo už opravdu dost a absence klasického útočníka, byla dnes hodně znát. Bohužel ani podhrotový hráči nepodali standartní výkon. Zlepšit se musí i hráči ve středuzálohy. Velké nedostatky vidím v organizaci a kominakci hráčů na hřišti v určitém alibismu a nedůslednosti, která v minulích zápasech nebyla patrná.

Vyrovnané utkání po jedné šanci na každé straně, my jsme bohužel tu naší neproměnili. Trápí nás velký počet zraněných hráčů a z toho vyplívající časté změny v sestavě, které jsou následně na výkonu mužstva znát.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient