Search
Close this search box.

V Polkovicích hořel rodinný dům

Šest jednotek z řad profesionálních a dobrovolných hasičů likvidovalo od brzkých ranních hodin dnešního dne požár rodinného domku v Polkovicích na Přerovsku. Prvotní informaci o valícícm se kouři a viditelných plamenech z domu přijala linka tísňové pomoci kraje krátce po čtvrté hodině ranní s podezřením na přítomnost uvězněných osob v plamenech v objektu.

Hasiči po příjezdu vyloučili přítomnost osob v hořících prostorech. Z přilehlého domu z důvodu bezpečnosti preventivně evakuovali šest osob. Taktéž obyvatel ze zasaženého domu se včas dostal do bezpečí. Jedná se menší starší domek. K požáru došlo v přízemních místnostech, plameny poté prostoupily do podkrovní části a došlo k celkovému poškození střešní konstrukce a propadnutí části střechy. Při zřícení došlo k částečnému poškození i přilehlého domu. Co stojí za příčinou vzniku požáru je aktuálně v šetření. Škody na obou objektech budou vyčísleny v průběhu dne. Při požáru nedošlo k žádnému zranění osob.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient