Search
Close this search box.

V Poličce zvítězil americký cyklista Cory GREENBERG

V pátek 3. srpna byla Polička pošesté etapovým městem mezinárodního cyklistického etapového závodu mužů VYSOČINA 2018. Start 2. etapy 22.ročníku závodu byl v pravé poledne na Palackého náměstí. Etapa měřila 134,3 km.

Cyklisté absolvovali trať přes Kamenec, Sádek, Lačnov, Borovnici do Javorku, kde absolvovali 9 okruhů vedoucí přes Jimramovské Paseky, Líšnou, Vříšť, Sněžné, Daňkovice do Javorku. Po absolvování těchto náročných okruhů se vrátil peloton zpět do Poličky, kde za vynikající divácké kulisy na Palackého náměstí zvítězil za 3:28,14 hod. Cory GREENBERG z týmu Magnesium Pro před Immanuelem Starkem z německého týmu P&S Thüringen a Čechem Richardem Habermannem z Kovo Praha, který měl ztrátu 12 sekund.

4. místo obsadil Holec z týmu Topforex Lampierre Pro, 5. místo Boubal z CK Příbram. Vítěz trať absolvoval průměrnou rychlostí 38,7 km/h. a cyklisté za etapu nastoupali 2 501 výškových metrů.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient