Search
Close this search box.

V Poličce uspíší rekonstrukci silnice

Rozsáhlá rekonstrukce Zákrejsovy ulice bude uspíšena! Předpokládané ukončení stavby, které mělo být na konci září 2018, se posouvá přibližně o 1 a půl měsíce dříve.

Stavební akce začala letos v dubnu a zahrnuje opravu silnice a chodníků. Pardubický kraj ve své režii provádí rekonstrukci silnice od evangelického kostela až po značku „Polička“ na konci města u sjezdovky v hodnotě 18 milionů korun, město Polička realizuje opravu chodníků po obou stranách ulice v hodnotě více než 3 miliony Kč, přičemž 85% nákladů města je hrazeno z dotace.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient