Search
Close this search box.

V Poličce se konalo finále krajského přeboru mládeže v šachu

Ve dnech 19. – 20. 5. 2018 se v poličské sokolovně konalo Finále krajského přeboru mládeže Pardubického krajského šachového svazu. Akce se konala pod záštitou radního Pardubického kraje, pana Ing. Bohumila Bernáška, a byla finančně podpořena Pardubickým krajem. Celkem 32 dětí se do závěrečného turnaje krajského přeboru muselo kvalifikovat a ve 4 věkových kategoriích děti bojovaly nejen o tituly přeborníků kraje a nejcennější kovy, ale také o postupy na podzimní Mistrovství Čech mládeže v šachu, které se uskuteční v Harrachově.

Domácí klub TJ Štefanydes Polička měl ve finále dvojnásobné zastoupení a jak Adam Švanda, tak i Lukáš Pavlíček vybojovali medaili a postup na Mistrovství Čech.

Turnaje se hrály systémem každý s každým a po celkem 7 kolech se přeborníky kraje stali následující hráči:

HD 10: Jiří Bouška, ŠO Hlinsko
HD 12: Matěj Kobr, ŠK Ústí nad Orlicí
HD 14: Adam Švanda, TJ Štefanydes Polička
HD 16: Michal Jareš, 2222 ŠK Polabiny

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient