Search
Close this search box.

V Plzni se konal hokejový turnaj složek IZS

V pondělí 19. 3. se na zimním stadionu v Plzni na Košutce konal již tradiční hokejový turnaj složek IZS. Sportovní klání se neslo v přátelském duchu, ačkoliv po sportovní stránce si týmy na ledě nic nedaly zadarmo. Úroveň a nasazení v některých utkáních si v ničem nezadala s těmi v ligových soutěžích. Mužstva přijela perfektně připravena a namotivována, což bylo na hře velmi dobře vidět. Utkání se hrála na dvě skupiny 2x15minut čistého času.

Zvlášť napínavé bylo utkání mezi výběrem HZS Plzeňského kraje a výběrem PČR, kdy se plzeňským hasičům podařilo vyrovnat skóre několik sekund před koncem utkání a tím se dostat do boje o první místo.

Vítězem turnaje se stalo mužstvo výběru HZS Plzeňského kraje, druhé místo vybojoval výběr HZS Ústeckého kraje a na třetí pozici se umístil výběr PČR. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Tomáš Hrdlička z týmu plzeňských hasičů, který obdržel v turnaji pouze šest branek. Nejlepším střelcem byl se sedmi góly vyhlášen Radek Kutiš z výběru vězeňské služby ČR.

Ceny vítězům předal ředitel HZS Plzeňského kraje brig. gen. Ing. František Pavlas a ředitel Územního odboru Plzeň plk. Ing. Pavel Musil. Tradičním sponzorem hokejového turnaje byl hypermarket Globus Chotíkov, Plzeňský Prazdroj a Bohemia Sekt Starý Plzenec, kterým je třeba poděkovat za podporu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient