Search
Close this search box.

V Plzni hoří ubytovna, město poskytne náhradní bydlení

V Plzni hoří ubytovna na Karlově v Borské ulici. Vyhlášen byl třetí stupeň poplachu. Na místě jsou všechny složky integrovaného záchranného systému, stejně tak zástupci města, konkrétně Odboru bezpečnosti, prevence kriminality a krizového řízení Magistrátu města Plzně, dostavil se i primátor Martin Zrzavecký. „Lidi, kteří jsou v pořádku, nezranění a museli opustit ubytovnu, převezeme do našeho zařízení na Roudné, poskytneme jim tam náhradní ubytování,“ řekl z místa primátor Martin Zrzavecký. Pomoci řešit situaci na místě je připravena i městská Správa informačních technologií, která disponuje drony s termokamerou.

Podle prvotních informací hoří třetí patro objektu a bylo několik zraněných, především z nadýchání kouřem. „Vítr nyní fouká rychlostí osm kilometrů za hodinu západním směrem, zápach a dým se budou pravděpodobně rozšiřovat na Jižní Předměstí a zřejmě i Východní předměstí, možná i nad vnitřní město,“ uvedl Jiří Jakoubek z magistrátního odboru bezpečnosti.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient