Search
Close this search box.

Písečtí dnes slavnostně otevřou opravenou loděnici

Dnes dopoledne bude slavnostně otevřen zrekonstruovaný objekt písecké loděnice.

„Investiční akci TJ Sokol Písek město podpořilo částkou 1,9 milionu korun. Rekonstrukce spočívala zejména v provedení kompletního zateplení hlavní budovy,“ říká místostarosta Josef Knot. Objekt má novou fasádu i okna a vyměněnou část zdravotně technických instalací. Hlavní budova byla vybavena systémem vytápění.

„Ve vlastní režii členové oddílu ve spolupráci se spolkem Písecká kanoistika provedli rekonstrukci a vybavení šatny, posilovny a došlo k vytvoření nové tělocvičny pro děti. Díky daru od písecké společnosti Casta máme také nové venkovní hřiště na míčové hry,“ informuje předseda oddílu Milan Kučera.

Členové oddílu rychlostní kanoistiky budou mít nyní podstatně lepší podmínky pro trénink i další volnočasové aktivity a budova loděnice jim díky vytápění nabídne celoroční zázemí.

„Náš sportovní oddíl má v Písku tradici a je historicky velmi úspěšný. Díky výborným mezinárodním výsledkům českých kanoistů jej navštěvuje více než 80 píseckých dětí a dorostenců a 24 dospělých. Věříme, že vylepšené prostory přilákají další budoucí naděje píseckého sportu,“ dodává Marek Vojáček ze spolku Písecká kanoistika.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient