V Paskově policie odchytila namol opilého řidiče

Policisté z Brušperka v úterý prováděli běžný dohled nad silničním provozem na Frýdeckomístecku. Ve večerních hodinách muži zákona kontrolovali řidiče Opelu, který projížděl Paskovem. Následně vyzvali řidiče k podrobení se dechové zkoušce. Tato měla dopadnout s pozitivním výsledkem přes dvě a půl promile alkoholu v dechu.

Třiapadesátiletému řidiči byla zakázána další jízda, neboť je podezřelý ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což mu nyní hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak