Search
Close this search box.

V Ovčárech se vyboural motocyklista, pomozte objasnit tuto dopravní nehodu

Dne 2.7.2018 v 15:45 hodin došlo v obci Ovčáry k dopravní nehodě motocyklu a osobního vozidla. Dosud nezjištěný řidič auta nerespektoval dopravní značení Dej přednost v jízdě a při vyjíždění z vedlejší silnice ve směru od TPCA nedal přednost přijíždějícímu motocyklu značky Yamaha, který jel po hlavní silnici směrem na Kolín. Motorkář, aby zabránil střetu s vozidlem, začal silně brzdit a následně s motocyklem upadl na silnici, kde se dosmýkal až k pravému okraji vozovky. Při tom utrpěl lehké zranění, se kterým byl převezen do nemocnice v Kolíně. Škoda byla vyčíslena na 20 tisíc korun.

Dopravní policisté se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po viníkovi dopravní nehody. Dle slov zraněného motorkáře by se mělo jednat o menší vozidlo šedé či stříbrné barvy. Jakékoliv informace k nehodě prosím sdělte na bezplatnou telefonní linku Policie ČR 158, nebo na tel. č. 601 394 447.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient