V Ovčárech se vyboural motocyklista, pomozte objasnit tuto dopravní nehodu

Dne 2.7.2018 v 15:45 hodin došlo v obci Ovčáry k dopravní nehodě motocyklu a osobního vozidla. Dosud nezjištěný řidič auta nerespektoval dopravní značení Dej přednost v jízdě a při vyjíždění z vedlejší silnice ve směru od TPCA nedal přednost přijíždějícímu motocyklu značky Yamaha, který jel po hlavní silnici směrem na Kolín. Motorkář, aby zabránil střetu s vozidlem, začal silně brzdit a následně s motocyklem upadl na silnici, kde se dosmýkal až k pravému okraji vozovky. Při tom utrpěl lehké zranění, se kterým byl převezen do nemocnice v Kolíně. Škoda byla vyčíslena na 20 tisíc korun.

Dopravní policisté se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po viníkovi dopravní nehody. Dle slov zraněného motorkáře by se mělo jednat o menší vozidlo šedé či stříbrné barvy. Jakékoliv informace k nehodě prosím sdělte na bezplatnou telefonní linku Policie ČR 158, nebo na tel. č. 601 394 447.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak