Search
Close this search box.

V Otrokovicích – Kvítkovicích uzavřela nehoda náklaďáku hlavní křížovatku

Dnes, jedenáct minut po sedmé hodině večerní vyhlásil operační důstojník hasičů poplach pro jednotku profesionálních hasičů ze stanice Otrokovice a ze stanice Zlín, které vyjely k hlášené dopravní nehodě v Otrokovicích v místní části Kvítkovice.

Po příjezdu na místo nehody hasiči průzkumem zjistili, že zde došlo k nehodě nákladního vozidla, jedoucího od Zlína na Otrokovice. Náklaďák se převrátil na bok, při čemž se u vozidla prorazila nádrž, ze které unikala nafta. Vozidlo vezlo hašené vápno. To se po nehodě vysypalo na komunikaci. Při nehodě byla vápnem zasažena dvě osobní vozidla a s jedním se při kolizi náklaďák i střetl. Nehoda vozidel se obešla bez zranění.

Hasiči ihned po příjezdu na místo zajistili a ucpali proraženou nádrž kamionu. Za pomocí velkého množství sorbentu se jim podařilo zamezit úniku nafty do kanalizace. Zbylou naftu hasiči z nádrže odčerpali.

Na místo události se ze Zlína dostavil i zástupce odboru životního prostředí.

V důsledku nehody byla křižovatka uzavřena v obou směrech. Vzhledem k dané situaci na místě nehody lze předpokládat, že uzavírka potrvá několik hodin.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient