V obci Sebranice vyjížděli hasiči k dopravní nehodě, řidič byl lehce zraněn

V úterý 8. května 2018 vyjížděli profesionální hasiči v 18.37 hodin ze stanice Polička k dopravní nehodě osobního automobilu v obci Sebranice.

Vozidlo po nárazu do svahu zůstalo stát částečně na levé krajnici v levém pruhu. Po příjezdu hasičů byl již řidič v péči zdravotnické záchranné služby, která zraněného ošetřila na místě. Jednotka zajistila vozidlo proti požáru, odpojila akumulátor a sorbentem zasypala vyteklý motorový olej na silnici.

Po vyšetření dopravní nehody Policií ČR jednotka vytáhla automobil pomocí navijáku na silnici a pomohla s naložením na vozidlo odtahové služby.

Hasiči se vrátili ve 20.47 hodin na základnu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak