Search
Close this search box.

V Nové Pace se střetla dvě vozidla. Nehoda se neobešla bez zranění

Ve čtvrtek 3. května po patnácté hodině došlo na silnici I. třídy číslo 16 v ulici Pražská v Nové Pace k dopravní nehodě. Osmaosmdesátiletý řidič motorového vozidla VW Tiguan jedoucí ve směru do centra města se zřejmě plně nevěnoval řízení a měl narazit přední částí svého automobilu do zadní části vozidla Škoda Fabia, které v tu dobu řídila šestačtyřicetiletá žena. Ta měla zastavovat z důvodu vyvolané dopravní situace před jejím vozidlem. Vlivem nárazu řidička utrpěla lehké zranění, které si vyžádalo převoz do Oblastní nemocnice v Jičíně k lékařskému ošetření. Ke zranění jiných osob nedošlo. Policisté na místě provedenými dechovými zkouškami vyloučili požití alkoholu u obou zúčastněných řidičů. Celková škoda je předběžně odhadnuta na částku 100 tisíc korun.

Přesná příčina dopravní nehody a samotná míra zavinění je v současné době předmětem dalšího šetření jičínských dopravních policistů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient