V Nové Pace se střetla dvě vozidla. Nehoda se neobešla bez zranění

Ve čtvrtek 3. května po patnácté hodině došlo na silnici I. třídy číslo 16 v ulici Pražská v Nové Pace k dopravní nehodě. Osmaosmdesátiletý řidič motorového vozidla VW Tiguan jedoucí ve směru do centra města se zřejmě plně nevěnoval řízení a měl narazit přední částí svého automobilu do zadní části vozidla Škoda Fabia, které v tu dobu řídila šestačtyřicetiletá žena. Ta měla zastavovat z důvodu vyvolané dopravní situace před jejím vozidlem. Vlivem nárazu řidička utrpěla lehké zranění, které si vyžádalo převoz do Oblastní nemocnice v Jičíně k lékařskému ošetření. Ke zranění jiných osob nedošlo. Policisté na místě provedenými dechovými zkouškami vyloučili požití alkoholu u obou zúčastněných řidičů. Celková škoda je předběžně odhadnuta na částku 100 tisíc korun.

Přesná příčina dopravní nehody a samotná míra zavinění je v současné době předmětem dalšího šetření jičínských dopravních policistů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.