Search
Close this search box.

V noci vyhasly na Domažlicku tři mladé životy. Čtvrtého účastníka nehody se snaží lékaři zachránit

Řidič osobního vozidla pravděpodobně včera před půlnocí nepřizpůsobil jízdu svým schopnostem. Dostal smyk, vyjel z vozovky, narazil do vzrostlého stromu a skončil na střeše v potoce. Následky nehody v Koutě na Šumavě na Domažlicku jsou tragické. Dva mladí lidé (muži – ročníky 1993 a 1997) zemřeli na místě, další dva cestující byli s těžkým zraněním letecky přepraveni do nemocnice. Jeden z nich, též muž, tam později zemřel. Posledním účastníkem nehody je třicetiletá žena, která dosud bojuje o život.

Záchranáře zavolal řidič, který jel náhodou kolem. Na místo byli povoláni i hasiči. „Bylo nutné i vyřezat několik náletových dřevin, aby bylo možné dostat vozidlo ze čtyři metry široké a sto třicet centimetrů hluboké strouhy,“ podotkl mluvčí krajských hasičů Petr Poncar.

K nehodě se dostavilo i šest policejních hlídek. „Příčina a další okolnosti policisté dále zjišťují. Doprava byla v místě nehody zprvu řízena kyvadlově, poté se zvolila objízdná trasa,“ sdělila policejní mluvčí Plzeňského kraje Iveta Kořínková.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient