Search
Close this search box.

V Neznašově došlo ke srážce dvou vozidel

V sobotu 12. května 2018 okolo 14.15 hodin jela dvacetiletá žena z obce na Velharticku s vozidlem značky VW Golf po silnici I. třídy číslo 27 od Běšin na Klatovy. V obci Neznašovy řidička s vozidlem nedodržela bezpečnostní vzdálenost za před ní jedoucím vozidlem značky Alfa Romeo, se kterým řidič zpomalil v důsledku vzniklé situace v provozu, protože před ním odbočoval řidič s vozidlem. Řidička narazila přední částí vozidla značky Golf do zadní části Alfa Romeo.

Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidičky a spolujezdkyně, které byly převezeny k ošetření do nemocnice v Klatovech a po ošetření propuštěny.

Dechové zkoušky byly u všech řidičů s negativními výsledky. Odhadnutá hmotná škoda činí 50 tisíc korun.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient