V Neznašově došlo ke srážce dvou vozidel

V sobotu 12. května 2018 okolo 14.15 hodin jela dvacetiletá žena z obce na Velharticku s vozidlem značky VW Golf po silnici I. třídy číslo 27 od Běšin na Klatovy. V obci Neznašovy řidička s vozidlem nedodržela bezpečnostní vzdálenost za před ní jedoucím vozidlem značky Alfa Romeo, se kterým řidič zpomalil v důsledku vzniklé situace v provozu, protože před ním odbočoval řidič s vozidlem. Řidička narazila přední částí vozidla značky Golf do zadní části Alfa Romeo.

Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidičky a spolujezdkyně, které byly převezeny k ošetření do nemocnice v Klatovech a po ošetření propuštěny.

Dechové zkoušky byly u všech řidičů s negativními výsledky. Odhadnutá hmotná škoda činí 50 tisíc korun.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.