V Nenačovicích neznámý lupič odcizil měděné okapy

V době od 12. 4. 2018 do 16:00 hod. do 13. 4. 2018 do 07:30 hod. vnikl neznámý pachatel na pozemek rodinného domu v obci Nenačovice, přičemž bez poškození překonal oplocení pozemku výšky 180 cm. U rodinného domu následně demontoval a odcizil 4m měděné svodní roury o průměru 10cm, 2ks měděných kolen a 18m měděného okapového žlabu. Z altánu, který se rovněž nachází na pozemku rodinného domu, demontoval a odcizil 4,5m měděné okapnice, 1,5m měděné svodní roury o průměru 80mm a 3ks měděných kolen. Při demontáži navíc poškodil střešní krytinu altánu.

Celková způsobená škoda byla vyčíslena na částku 16.325,-Kč. Po neznámém zloději pátrají policisté z Obvodního oddělení Beroun. Není vyloučeno, že se pachatel bude snažit odcizenou měď nabízet k prodeji.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.