Search
Close this search box.

V nemocnici ve Frýdku-Místku proběhne výměna skiagrafického přístroje

Nový skiagrafický přístroj bude v průběhu měsíce dubna nainstalován ve vyšetřovně radiologického oddělení nemocnice ve Frýdku-Místku. Nahradí tak původní přístroj, který již dosluhuje.

Instalace nového skiagrafu v budově E si vyžádá nutné stavební a technické úpravy, které ovlivní provoz pracoviště. Provoz starého přístroje bude ukončen od čtvrtka 15. března odpoledne. Po dobu přibližně 6 týdnů, kdy bude probíhat demontáž a příprava instalace nového skiagrafu, bude snímkování pacientů zajištěno na dvou pracovištích, a to na druhé vyšetřovně v budově E a na pracovišti skiagrafie na centrálním urgentním příjmu. Dlouhé snímky a snímky páteře nebude možno po dobu výpadku provádět.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient