Search
Close this search box.

V Mostě schválili 16 projektových žádostí

Lokální řídicí výbor Fondu malých projektů schválil 14. března na svém jednání 16 projektových žádostí. Schváleny tak byly všechny podané projekty. Jedním z nich je i neinvestiční projekt Sportovní klání Most & Marienberg.

„Na základě úspěchu, který měla v loňském roce akce DRAGON CUP 2017 u návštěvníků i u samotných účastníků závodu, se obě partnerská města dohodla tyto závody opakovat a pokusit se z této kulturně-sportovní akce s teambuildingovým duchem vytvořit tradici obou měst. V letošním roce budou závody dračích lodí obohaceny i o volejbalové klání partnerů,“ uvedl primátor Mostu Jan Paparega, který se jednání lokálního řídicího výboru též účastnil. Akce se uskuteční ve dnech 8. a 9. června v Mostě.

Fond malých projektů, který spravuje a administruje Euroregion Krušnohoří, je projektem v Kooperačním programu Česká republika-Sasko Interreg V-A a podporuje přeshraniční spolupráci Saska a České republiky do roku 2020. O přidělení dotace z tohoto fondu rozhoduje česko-saský společný Lokální řídicí výbor. Jednotlivé projekty jsou ještě předtím posouzeny v odborných komisích euroregionu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient