Search
Close this search box.

V mladoboleslavské Lukášově ulici začíná oprava komunikací

V Lukášově ulici začíná rekonstrukce chodníků, vozovky i parkovacích míst. V současné době Správa komunikací provádí první práce na přístupové cestě k jednomu z domů, později se práce rozšíří i na hlavní komunikaci mezi restaurací U Hymrů a katastrálním úřadem včetně zdejšího malého parkoviště. Jak dnes řekl radní Miloslav Neuman, který si přišel zahájení prací prohlédnout s náměstkem primátora Jiřím Bouškou, práce budou probíhat v několika etapách.

Práce na rekonstrukci komunikací by se měly provést během srpna a září. Během oprav zde bude docházet k dílčímu omezení parkovacích míst. Tato omezení budou probíhat po částech, ne najednou v celé ulici. POdle náměstka primátora Boušky se rekonstrukce provádí v koordinaci s památkáři.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient