V mladoboleslavské Lukášově ulici začíná oprava komunikací

V Lukášově ulici začíná rekonstrukce chodníků, vozovky i parkovacích míst. V současné době Správa komunikací provádí první práce na přístupové cestě k jednomu z domů, později se práce rozšíří i na hlavní komunikaci mezi restaurací U Hymrů a katastrálním úřadem včetně zdejšího malého parkoviště. Jak dnes řekl radní Miloslav Neuman, který si přišel zahájení prací prohlédnout s náměstkem primátora Jiřím Bouškou, práce budou probíhat v několika etapách.

Práce na rekonstrukci komunikací by se měly provést během srpna a září. Během oprav zde bude docházet k dílčímu omezení parkovacích míst. Tato omezení budou probíhat po částech, ne najednou v celé ulici. POdle náměstka primátora Boušky se rekonstrukce provádí v koordinaci s památkáři.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak