Search
Close this search box.

V Mladé Boleslavi začínají opravy komunikací a chodníků

V Mladé Boleslavi se v těchto dnech nejen čistí ulice v rámci jarní očisty, ale začínají i dílčí opravy komunikací a chodníků a upravují se či rozšiřují možnosti parkování. „Kromě naplánovaných velkých investic a oprav do komunikací se chceme letos zaměřit ve větší míře i na drobnější úpravy a opravy, které se často zjistí i během jarního čištění ulic,“ řekl náměstek primátora Jiří Bouška, který spolu s radním Miloslavem Neumanem tyto lokality ve středu navštívil.
V těchto dnech se například upravuje původně nezpevněná plocha ve vnitrobloku mezi ulicemi Janáčkova a Novákova. Podle radního Neumana se zde původně sice také parkovalo, ovšem teprve nyní se plocha zpevňuje a upravuje tak, aby parkování dostalo nějaký řád.
Dalších několik parkovacích míst vzniklo rozšířením parkovacích kapacit ve vnitrobloku u ulice 17. listopadu, kde zároveň bude část zpevněné plochy sloužit pro kontejnery na odpad. Nedávno byla také upravena dočasná parkovací plocha pod Ptáckou ulicí, kam se vjíždí uličkou U Jizery. Tato plocha přednostně slouží pro parkování občanů a případně klientů zdejších provozoven v době probíhají opravy a uzavírky střední části Ptácké ulice.
Řada podnětů na opravy komunikací či úpravy parkovacích míst vzniká také při práci komise v době právě probíhající očisty města. Jednoduché opravy zajišťují firmy Compag a Správa komunikací neprodleně, větší zjištěné závady se zařadí do plánu větších oprav v dalším průběhu letošního roku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient