Search
Close this search box.

V Městských sadech proběhne rekonstrukce chodníků

V týdnu od 24. září 2018 začne v Městských sadech v Pelhřimově probíhat rekonstrukce stávajících povrchů chodníků a vybudování nových včetně krátké in-linové dráhy.

V rámci rekonstrukce dojde i k vydláždění míst pro nové lavičky. Vzhledem k této skutečnosti bude omezený pohyb osob na určitých místech Městských sadů s tím, že prostor staveniště bude řádně označen. Vedení města prosí občany o respektování označeného prostoru a o trpělivost během probíhajících stavebních činností.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient