V Městských sadech proběhne rekonstrukce chodníků

V týdnu od 24. září 2018 začne v Městských sadech v Pelhřimově probíhat rekonstrukce stávajících povrchů chodníků a vybudování nových včetně krátké in-linové dráhy.

V rámci rekonstrukce dojde i k vydláždění míst pro nové lavičky. Vzhledem k této skutečnosti bude omezený pohyb osob na určitých místech Městských sadů s tím, že prostor staveniště bude řádně označen. Vedení města prosí občany o respektování označeného prostoru a o trpělivost během probíhajících stavebních činností.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.