V Mercandinových sadech otevřou lanové centrum

V pátek 27. července 2018 bude otevřena v provizorním režimu cesta v korunách stromů, dětské lanové překážky na sloupech a dětská lanovka v Mercandinových sadech. Provoz areálu stezky může být dočasně přerušen probíhající stavbou III. etapy rekonstrukce Mercandinových sadů. Měto žádá návštěvníky o zvýšenou opatrnost při návštěvě areálu. Nevstupujte prosím mimo vyhrazené prostory a dbejte pokynů obsluhy.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.