Search
Close this search box.

V Martinicích se setkali dobrovolní hasiči

Vedení okrsku SDH Velké Meziříčí pořádá již několik let setkání zasloužilých funkcionářů sborů dobrovolných hasičů. V letošním roce se toto setkání uskutečnilo v neděli 8. dubna a zavítali jsme do obce Martinice. V 15 hodin byl sál kulturního domu naplněn všemi pozvanými funkcionáři z dob minulých a také představiteli současného vedení hasičů z okresu Žďár nad Sázavou.

Na setkání zasloužilých funkcionářů vystoupil také starosta okresního sdružení hasičů a ředitel pobočky HVP Luboš Zeman. Ten seznámil všechny přítomné s aktuálními informacemi ze SH ČMS a HVP. Pochválil také stavbu hasičské zbrojnice a obecního úřadu v Martinicích.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient