V malé T.G.M. i ve Smetanově ulici pokračují uzavírky a opravy

Dále pokračuje rekonstrukce komunikace i parkovacích stání v tzv. malé T. G. M., tedy obslužné komunikaci rovnoběžné s třídou T. G. Masaryka mezi Smetanovou a Dukelskou ulicí. Práce v probíhající první etapě se proti původním předpokladům protáhly a mají skončit 24. srpna.

Po uvolnění stavby v této části ulice bude následovat druhá etapa v této ulici. Ve stejném termínu, tedy cca od 25. srpna, se také definitivně uzavře a bude opravovat Dukelská ulice v úseku mezi křižovatkou s malou T. G. M. a Domem kultury. V malé T. G. M. i zmíněné části Dukelské ulice by měly skončit práce a uzavírky před koncem září.

Ve stejné lokalitě pokračuje i další samostatná oprava komunikace ve Smetanově ulici, od třídy T. G. Masaryka až k Dukelské ulici. Zde je konečný termín dokončení prací v celé ulici zhruba do 15. září.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.