V Lokti shořelo osobní auto

Požár zaparkovaného osobního auta v Lokti v ulici Nádražní nahlásili lidé bydlící v okolních domech na tísňovou linku dvě hodiny po úterní půlnoci. Vedle hořícího auta stála další zaparkovaná, hrozilo tak rozšíření požáru. Operační středisko vyslalo k požáru tři jednotky hasičů. V době jejich příjezdu bylo jedno auto již celé zasažené požárem, vedle stojící pak bylo poškozeno sálavým teplem. Do půl hodiny od příjezdu hasičů na místo byl požár zcela zlikvidovaný. Příčina požáru a výše škody je v šetření.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak