V letošním horku mají žně nejenom požáry, ale i onanisté

Horké počasí panující toto léto má i svoje stinné stránky. Kromě požárů či zdravotních kolapsů má zřejmě vliv i na zvýšenou sexualitu některých jedinců. To by samo o sobě nemuselo vadit, kdyby si to však nechávali pro svoje soukromí…
Např. policisté na Opavsku řeší o letošních prázdninách zvýšený počet případů souvisejících se sexuálním obtěžováním či obnažováním. Někdy se to může přelít až v agresi.
To naštěstí nebyl případ dvaačtyřicetiletého muže, který po dva dny jezdil po Opavsku, oslovoval ženy a chtěl před nimi mastrubovat. I když osloveným ženám nijak fyzicky neublížil, přesto to určitě pro ně byl nepříjemný zážitek.
Když si tento sexuální výtečník vyhlédl nějakou ženu, zastavil u ní, vystoupil z auta a se slovy: „Nebojte se mě, čekejte, já se chci jen uspokojit,“ začal provozovat svou sexuální činnost. Zpravidla už z auta vystoupil nahý.
Reakce žen byly různé. Jedny křičely, druhé utíkaly, ale byly i takové, které k tomu řekly jen nějakou poznámku a šly v klidu dál.
Policistům se tohoto muže už povedlo dopadnout a obvinili ho z výtržnictví.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.