V Kutné Hoře chystají veletrh učebních a studijních oborů

Jako každoročně proběhne i letos v Kulturním domě Lorec v Kutné Hoře Veletrh učebních a studijních oborů pořádaný ÚP ČR KoP Kutná Hora a firmou LANETE spol. s r.o. Golčův Jeníkov. Akce proběhne 24. 10. 2018 od 9:00 do 15:00 hodin a je určena zejména pro žáky základních škol, jejich rodiče, učitele a výchovné poradce a další zájemce o středoškolské studium.

V rámci veletrhu představí zástupci téměř 60 středních škol a učilišť z Kutnohorska, Kolínska i vzdálenějších regionů nabídku oborů určených pro žáky po absolvování základní školy. Zúčastní se také zaměstnavatelé z regionu a pracovnice pedagogicko-psychologické poradny Středočeského kraje z kutnohorského pracoviště. Zástupci ÚP ČR – pracovníci oddělení poradenství a dalšího vzdělávání pomohou zájemcům s výběrem školy a vhodného oboru studia. Návštěvníci veletrhu získají přehled nejen o učebních a studijních oborech, možnostech studia a podmínkách přijímacího řízení ale i o požadavcích a potřebách zaměstnavatelů a nabídce služeb k volbě povolání. Během veletrhu bude na pódiu probíhat zajímavý doprovodný program. Vstupné je zdarma.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.