V Kutné Hoře chystají veletrh učebních a studijních oborů

Jako každoročně proběhne i letos v Kulturním domě Lorec v Kutné Hoře Veletrh učebních a studijních oborů pořádaný ÚP ČR KoP Kutná Hora a firmou LANETE spol. s r.o. Golčův Jeníkov. Akce proběhne 24. 10. 2018 od 9:00 do 15:00 hodin a je určena zejména pro žáky základních škol, jejich rodiče, učitele a výchovné poradce a další zájemce o středoškolské studium.

V rámci veletrhu představí zástupci téměř 60 středních škol a učilišť z Kutnohorska, Kolínska i vzdálenějších regionů nabídku oborů určených pro žáky po absolvování základní školy. Zúčastní se také zaměstnavatelé z regionu a pracovnice pedagogicko-psychologické poradny Středočeského kraje z kutnohorského pracoviště. Zástupci ÚP ČR – pracovníci oddělení poradenství a dalšího vzdělávání pomohou zájemcům s výběrem školy a vhodného oboru studia. Návštěvníci veletrhu získají přehled nejen o učebních a studijních oborech, možnostech studia a podmínkách přijímacího řízení ale i o požadavcích a potřebách zaměstnavatelů a nabídce služeb k volbě povolání. Během veletrhu bude na pódiu probíhat zajímavý doprovodný program. Vstupné je zdarma.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient