V Krnově srazila řidička cyklistu a odjela, policie ji hledá

Policisté zjišťují další informace k dopravní nehodě, která se udála ve středu 20. 6. 2018 v 17:12 hodin na ulici Opavská v Krnově před rychlým občerstvením. Na stezce pro cyklisty, která je souběžná s komunikací, jel 45letý cyklista na jízdním kole Liberta. Před vjezdem na přejezd pro cyklisty se nedostatečně rozhlédl, vjel do silnice a srazilo ho dosud neznámé auto. Došlo ke střetu, cyklista upadl na vozovku a utrpěl zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření. Osoba, která vozidlo řídila, zastavila, ale po chvíli z místa nehody odjela.

Policisté zjistili, že by se mělo jednat o vozidlo červené barvy v provedení hatchback nebo combi, které měla řídit žena.

Nyní policie žádá svědky události a také osobu, která vozidlo řídila, aby kontaktovali dopravní policisty na tel. čísle 974 731 254 nebo na e-mail br.di@pcr.cz .

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.