Search
Close this search box.

V Krnově srazila řidička cyklistu a odjela, policie ji hledá

Policisté zjišťují další informace k dopravní nehodě, která se udála ve středu 20. 6. 2018 v 17:12 hodin na ulici Opavská v Krnově před rychlým občerstvením. Na stezce pro cyklisty, která je souběžná s komunikací, jel 45letý cyklista na jízdním kole Liberta. Před vjezdem na přejezd pro cyklisty se nedostatečně rozhlédl, vjel do silnice a srazilo ho dosud neznámé auto. Došlo ke střetu, cyklista upadl na vozovku a utrpěl zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření. Osoba, která vozidlo řídila, zastavila, ale po chvíli z místa nehody odjela.

Policisté zjistili, že by se mělo jednat o vozidlo červené barvy v provedení hatchback nebo combi, které měla řídit žena.

Nyní policie žádá svědky události a také osobu, která vozidlo řídila, aby kontaktovali dopravní policisty na tel. čísle 974 731 254 nebo na e-mail br.di@pcr.cz .

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient