V královodvorské sportovní hale proběhne o víkendu fotbalový turnaj i zápas v judu

V době krátké florbalové přestávky, během probíhajícího světového florbalového šampionátu v Praze, se ke slovu znovu dostávají další sporty.
V sobotu se za pořadatelství Českého lva – Union Beroun bude ve sportovní hale konat dorostenecký fotbalový turnaj. Na programu je od 8 do 17 hodin celkem 45 minizápasů za účasti těchto týmů: ČL-U Beroun (2x), ABC Braník, FK Hořovicko, Fragaria, Prager Boys, Spartak Příbram, FK Příbram (2x) a Dream Tn. Sedlčany.

Již v sobotu večer se začne s přípravou na další sportovní akci, která se koná hned následující den. V neděli 9. prosince se do Králova Dvora rozjedou mladí judisté. Konat se zde bude Pohár města Berouna v žákovských kategoriích. Pořadatelem je, stejně jako v červnu letošního roku, TJ Lokomotiva Beroun. Zápasy v judu by po vážení aktérů měly odstartovat v 10 hodin dopoledne.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.