V královodvorské hale se odehrají o víkendu první florbalové turnaje

Florbalová sezóna 2018 – 2019 začala. Soutěžní seriál odstartovali, bohužel neúspěšně, v neděli muži T.B.C. LUCERN Králův Dvůr, kteří podlehli doma v duelu Národní ligy (západ) Plzni 3:6. Nyní se v králodvorské sportovní hale budou hrát první turnaje.

SOBOTA
Za pořadatelství FBC TJ Lokomotiva Zdice se již od 8 hodin začne hrát první turnaj PH + SČ přeboru mužů (skupina A). Do Králova Dvora má namířeno celkem deset týmů, které se postarají o stejnou porci, tedy deseti zápasů. Kromě pořadatelů budou o mistrovské body bojovat týmy: SK Desperados, TBC Horoměřice, FLK Zdar Bar, FbK 1996 Příbram, FBC Merkur Praha, Prague Amigos CRPA, Fat Pipe Florbal Chodov C, Fbk Buldoci Radotín B a SK Alien Nation Černošice. Předpokládaný konec je krátce před dvacátou hodinou večerní.

NEDĚLE
Neděle bude pro králodvorské diváky jistě atraktivnější. Za pořadatelství domácího „prvního“ rezervního týmu se odehraje v pořadí druhý turnaj Regionální ligy mužů (skupina 3). T.B.C. LUCERN Králův Dvůr „B“ se ve druhém utkání dne od 10:30 hodin nejprve střetne s FbŠ Bohemians C, ve svém dalším nedělním vystoupení narazí až v 16:30 hodin na TJ Sokol Královské Vinohrady C. Tento zápas také celý turnaj uzavře, když skončí přibližně v 18 hodin. V neděli se začne hrát o hodinu později, tedy od 9 hodin a ve sportovní hale, kromě již zmiňovaných celků, se představí ještě Florbal TJ Kobylisy B, FBK Fat Pipe Vosy Praha a IBK Kubánský Klan. Hrát se bude celkem šest zápasů.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.