Search
Close this search box.

V kraji proběhly koncerty s modlitbou za oběti dopravních nehod

Cílem koncertu bylo, aby si všichni přítomní společně užili adventní čas a zároveň uctili památku těch, kteří v důsledku dopravních nehod již tyto chvíle se svými blízkými prožít nemohou. Zhruba hodinové hudební vystoupení Hudby Hradní stráže a Policie České republiky provázel duchovním slovem monsignor Emil Soukup. Koncert navštívilo přes 300 lidí, z nichž mnozí využili příležitosti zapálit v jeho průběhu svíčku na památku svých nejbližších.

Jelikož byl v poslední době na silnicích regionu zaznamenán zvýšený počet dopravních nehod, jejichž následky byly někdy bohužel i tragické, bude projekt právě v tomto předvánočním čase opět zdůrazňovat, že řidič posilněný alkoholem do silničního provozu nepatří. Po celém území našeho kraje budou probíhat dopravně preventivní akce, při kterých se policisté u řidičů zaměří především na kontrolu užívání alkoholu před jízdou. Dalšími výstupy projektu pak budou videospoty vysílané v multikinech a audiospoty, které uslyší posluchači v rádiových vysíláních.

Společně s realizátorem kampaně, Krajským ředitelstvím policie Plzeňského kraje, a městem Plzeň, dalším partnerem projektu, přejeme všem občanům našeho kraje adventní svátky prožité ve zdraví, štěstí, lásce a pohodě, a pokud možno v okruhu svých nejbližších.

Myslete na sebe i na své blízké a pod vlivem alkoholu za volant nikdy nesedejte.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient