V Kostelci nad Orlicí se konaly přebory ve stolním tenisu

V listopadu a v prosinci se uskutečnily regionální přebory 2018 žáků ve stolním tenisu jednotlivců i družstev. 4.11.2018 proběhly v Dobrém přebory starších žáků a 2.12.2018 se konaly v Kostelci nad Orlicí přebory mladších žáků.

Oba tyto přebory ovládli tradičně hráči a hráčky SK Dobré a TTC Kostelec nad Orlicí. Členové ostatních oddílů se výrazněji neprosadili. Přeborů se zúčastnil i náš oddíl. Většina chlapců jela víceméně na zkušenou a nedosáhli na stupně vítězů. Výjimkou jsou děvčata i když zde je nutno objektivně uvést, že těch se přeborů zúčastňuje podstatně menší počet než chlapců. Přesto za zmínku stojí úspěch našeho družstva dívek na přeborech starších žáků, kterému se podařilo vklínit mezi favorizovaná družstva SK Dobré a ve složení Adéla Hamerská a Eliška Kolečková obsadilo
2. místo. Tyto hráčky obsadili rovněž 3. místo ve čtyřhře.

3.místo ve čtyřhře obsadili tyto hráčky také na přeborech mladších žáků. Zde ještě na 3.místo dosáhla Adéla Hamerská ve dvouhře a družstvo ve složení Eliška Kolečková, Martina Frejvaldová. Měla hrát ještě Adéla Hamerská, avšak ta pro zdravotní indispozici nemohla nastoupit.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak