V knihovně v Březové ženy vyráběly velikonoční kraslice

Čtvrteční večer patřil v knihovně v Březové tradičnímu vyrábění. Účastnice se v hojném počtu v malém sále pustily do výroby velikonočních kraslic. Některé zkušené, některé začátečnice – některé ženy ani nevěřily, že se jim vajíčko podaří a odnesou si ho domů. Každé z nich se to však povedlo a všechny odcházely domů s jedinečným výtvorem. Jako vždy vládla příjemná atmosféra. Pořadatelky děkují paní Brachtlové a paní Mgr. Knířové za občerstvení, také Vendy a Martě za ochotu, trpělivost a v neposlední řadě také za čas, který akci věnovaly. Už teď přemýšlejí o dalším setkání spojeném s tvořivostí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.