Search
Close this search box.

V klubu Hájek se zdobily vánoční stromky

Charitativní kulturní událost „Zdobení vánočních stromků“ již každoročně dotváří předvánoční atmosféru v Třebíči. Letošní desátý ročník se konal druhou adventní neděli od 17 hodin v Klubu Hájek.

V rámci slavnostního večera proběhla komentovaná ukázka pěti vánočních stromků, které předem tematicky nazdobili subjekty spolupracující s organizací STŘED, z. ú..

Úvodní slovo patřilo panu starostovi Pavlu Pacalovi, kterého nezaskočily ani všetečné otázky moderátora Michala Halačky. Pozitivní vánoční náladu večeru dodalo vystoupení žáků Kytarové školy Jiřího Němce. Vánoční pohodu dotvořil vánoční punč a cukroví.

Zdobení vánočních stromků symbolizuje spolupráci organizací pomáhajících dětem a rodinám. Má být nejen prostorem k poděkování pěstounům, dobrovolníkům a všem dalším spolupracovníkům za obětavost a ochotu vynakládat úsilí pro druhé lidi, ale i prostorem k zastavení a obyčejnému lidskému setkávání uprostřed vánočního shonu. „Jsem moc ráda, že i tento rok jsme díky finančnímu daru od společnosti IFRE a.s. mohli podpořit naší klientskou rodinu, která byla vybrána z programu Sociální asistence a poradenství STŘED, z. ú.“ uvedla charitativní podtext této kulturní akce PR manažerka STŘEDu Eliška Lisá.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient