V klatovské nemocnici v neděli hořelo, jeden pacient psychiatrie utekl

V neděli v půl deváté večer byl vyhlášen požární poplach jednotkám ze stanice Klatovy, JSDH Klatovy- Luby, a JSDH Klatovy. Hasiči vyjeli do areálu klatovské nemocnice, kde na psychiatrickém oddělení došlo k požáru nemocničního lůžka. Při příjezdu jednotek již postel nehořela a pacienti z budovy včetně personálu již byli evakuováni. Hasiči provedli odvětrání objektu a zjišťovali, zda se v objektu nenachází další osoby. Celkem bylo evakuováno 20 osob. Po jednadvacáté osobě pátrá PČR. Při evakuaci se nadýchaly zplodin hoření dvě sestřičky a jedna pacientka – těm byla poskytnuta kyslíková terapie.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.